Studentkám a studentům iberoamerikanistiky

Milé kolegyně, milí kolegové,

v současné nelehké situaci se všichni vyučující v součinnosti s vedením fakulty snaží nalézt co nejlepší klíč k pokračování studia distanční formou – prosíme o trpělivost, poskytneme Vám materiály ke studiu (náhradu přednášek) a nalezneme i podobu uskutečňování seminářů. Jsme tu pro Vás i pro řešení případných problémů – neváhejte komunikovat s vyučujícími jednotlivých předmětů (žádný z nich – kromě exkurzí a zahraničních pobytů – se neruší), nebo s vedením pracoviště.

Délka semestru a zkouškového období bude řešena na úrovni UK, případně fakulty. Změny se zatím netýkají termínů odevzdávání diplomových prací a SZZK, buďte prosím v kontaktu s vedoucími svých prací, konzultujte své dílčí výsledky mailem, ale sledujte také aktuální informace na fakultním webu.

Naším největším přáním je společné zvládnutí mimořádné situace a její překlenutí. Vynasnažíme se, aby výuka a chod studia pokračovaly, byť odlišnou formou.

K tomu přejeme zdraví Vám a Vašim blízkým, nám i celé zemi, s návratem do standardních podmínek života a studia.

Za všechny kolegy Střediska ibero-amerických studií, Simona Binková

Úvod > Nástěnka > Studentkám a studentům iberoamerikanistiky