XXVI Edición del Premio Iberoamericano

Velvyslanectví iberoamerických zemí v České republice se sídlem v Praze pokračují v tradici započaté v roce 1994 a vyhlašují 26. ročník soutěže o Iberoamerickou cenu, která je udělována za nejlepší esej na jakékoli téma z oblasti umění, vědy, kultury, ekonomiky, historie, literatury, politiky či sociologie některé z iberoamerických zemí. Autoři nebo autorky vítězných prací získají finanční odměnu.
Studenti a studentky bakalářských a magisterských oborů českých univerzit mohou posílat své práce do soutěže do 1. dubna 2021.
Podrobné informace, podmínky soutěže a kontaktní údaje jsou uvedeny na webových stránkách soutěže. Další informace najdete také na Facebooku. Zde je k dispozici také plakát v českém, španělském a portugalském jazyce s přesnými pravidly soutěže.

Videoupoutávka

Úvod > Nástěnka > Call for papers > XXVI Edición del Premio Iberoamericano