Obracíme se na všechny naše studentky a studenty s nabídkou spoluúčasti na mezinárodní brazilianistické konferenci ABRE, která se uskuteční v Praze ve dnech 20.-24.9. 2021.

Chcete získat zkušenosti s organizováním prestižního mezinárodního kongresu? Asociace brazilianistů v Evropě (ABRE) pořádá ve dnech 20-24 září 2021 mezinárodní konferenci online, při níž bude potřeba asistence ze strany studentů (technologická podpora, registrace účastníků atp.). Pokud jste studentem či studentkou FF UK a ovládáte španělský nebo portugalský jazyk a máte zájem s organizací události pomoci, napište na tuto e-mailovou adresu  Mgr. Monice Brenišínové, Ph.D., která je členkou organizačního výboru.

Studentům, kteří se budou na přípravě konference podílet, udělíme certifikát stvrzující jejich účast. Studenti absolvují školení, ve kterém se naučí jak náležitou jazykovou terminologii, tak potřebné technologické dovednosti.

Info (pdf)

Úvod > Nástěnka > Pomoc s organizací mezinárodní brazilianistické konference ABRE (Praha, 20.-24. 2021)