IBEROklub pořádá 5. října v 17:30 – tedy po diplomovém semináři – neformální seznamovací posezení v Kampusu Hybernská v kavárně Hlína. Zváni jsou všichni studující prvního a druhého ročníku, připojit se mohou ale samozřejmě i starší studentky a studenti iberoamerikanistiky.

Neformální posezení tak bude bezprostředně navazovat na informační setkání s nově zapsanými studentkami a studenty 1. ročníku, které se uskuteční v době prvního diplomového semináře, tedy v úterý 5. 10. v 15.50 v učebně 202 v budově Šporkova paláce. Rádi ale uvítáme i student(k)y druhého ročníku, s nimiž jsme loni neměli možnost se na začátku akademického roku osobně seznámit.

Úvod > Nástěnka > IBEROklub: Neformální seznamovací posezení pro studentky a studenty prvního a druhého ročníku