XXVII Edición del Premio Iberoamericano – uzávěrka

Připomínáme blížící se uzávěrku Iberoamerické ceny – studenti a studentky mohou své práce posílat do soutěže do 28. února 2022.

Velvyslanectví iberoamerických zemí v České republice se sídlem v Praze, tj. velvyslanectví Argentiny, Brazílie, Chile, Kuby, Mexika, Peru, Portugalska a Španělska, pokračují v tradici započaté v roce 1994 a vyhlašují další ročník soutěže o Iberoamerickou cenu. Velvyslanectví Brazilské federativní republiky v Praze, jakožto letošní tajemník soutěže, jménem všech těchto velvyslanectví vyzývá studentky a studenty českých vysokých škol k účasti ve 27. ročníku Iberoamerické ceny, udělované za nejlepší esej na libovolné téma z oblasti umění, vědy, kultury, ekonomiky, historie, literatury, politiky či sociologie některé z iberoamerických zemí.

Podrobné informace, podmínky soutěže a kontaktní údaje jsou uvedeny v tomto letáku a na webových stránkách soutěže. Další informace najdete také na Facebooku.
Úvod > Nástěnka > XXVII Edición del Premio Iberoamericano – uzávěrka