Výběrová řízení na studijní pobyty

Na Univerzitě Karlově byla vyhlášena výběrová řízení na studijní pobyty v rámci meziuniverzitních smluv 2024/25.

1) Studijní pobyty v rámci meziuniverzitních smluv v roce 2024/25 (Austrálie, Nový Zéland, USA, Kanada, Latinská Amerika, Evropa, Asie).

2) Stipendijní studijní pobyty v roce 2024/25 – Kucera Scholarship – University of St. Thomas (St. Paul, Minnesota, USA). Jedná se o nabídku pro studenty s českou národností a s trvalým pobytem v ČR.

Aplikace pro podávání přihlášek se otevírá 7. 10. 2023, uzávěrka je 31. 10. 2023. Tuto nabídku je možné kombinovat s ostatními výběrovými řízeními (můžete si ji tedy zvolit jako hlavní volbu nebo jako náhradní univerzitu).

Na níže uvedeném odkazu najdete soubory s podrobnostmi k jednotlivým pobytům. Upozorňujeme, že tyto soubory slouží jako rozcestník a je vždy třeba se po rozkliknutí jednotlivých odkazů k danému souboru vracet a řídit se primárně těmito informacemi, které platí pro FF UK.

Úvod > Nástěnka > Výběrová řízení na studijní pobyty