Skrytá historie: dějiny žen v Novém světě v období conquisty a kolonizace

Zajímají Vás současná výzkumná témata a metody výzkumu? Rádi byste se dozvěděli něco o dějinách žen v koloniální Americe? Pak Vás srdečně zveme na volitelný předmět Skrytá historie: dějiny žen v Novém světě v období conquisty a kolonizace!

Předmět pod vedením dr. Moniky Brenišínové se bude konat 1 za 14 dnů v pondělí v čase 15.50-17.20 (V408) formou přednášky. Kurz Vás seznámí s dějinami žen v koloniální španělské Americe, základními pojmy, bibliografií a výzkumnými tématy a metodami. Zápočet (5 kreditů) bude probíhat formou závěrečného projektu, který studenti a studentky vypracují samostatně či ve skupinách (podle počtu přihlášených).

Kód předmětu v SIS: (AIH520103)

Více informací naleznete v příloze.

Úvod > Nástěnka > Přednášky > Skrytá historie: dějiny žen v Novém světě v období conquisty a kolonizace